18 Aralık 2017 Pazartesi

2017 bitiyor yahu

kasım biraz çalkantılı geçti sözlük. gereksiz olduğu için hiç bahsetmeyeceğim. gelelim direkt aralık ayına... yeni yıla çok yakınız :) 2018 için to do list oluşturmam gerekiyor bence. önceden kalma to do'lar da eklenecek tabii. zaten öylece bekliyorlardı...

havalar iyice soğudu, bir de hasta oldum. bugün bol bol oyun oynadım telefonda. acaba biraz resim yapmayı mı denesem diye düşünüyorum arada ama oyun oynamak ve tv izlemek daha işime geliyor demek. pek de sevmiyorum galiba çizmeyi. nedense seramik yapma fikri ilginç geliyor. bunu da listeye alabilirim ben.

mailime burcumla ilgili bir e-posta gelmişti. orda şöyle bir bilgi yer alıyordu (artık ne kadar doğru bilinmez)

Your golden number is 6, your lucky number par excellence. Use the number 6 as often as you can: for example, when you set up an important meeting, insist on the 6th day of the month, or 6 o'clock in the afternoon; when you take a train, get in the 6th car. Use it whenever you play games etc.
If you have premonitory dreams - and you should! - 5 is your most auspicious number. It's also lucky for travel and in financial matters.
And 19, your number for happiness, can also be used to combat misfortune.
Use a combination of these three numbers as often as you can. Luck will do many things for you, and your intuition will do the rest.


bunları not alıyorum buraya :P yeni yılda bol bol kullanmam gerek bu sayıları *hihi*

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder