28 Mayıs 2018 Pazartesi

değişime ayak uydur

çok zaman olmuş yazmayalı, hayatımda yeni ve değişik bir şey yok esasen. bu arada ayrılma gibi bir durum olmadı, yani 1 günlüğüne konuşmayı kestik sadece :) psikolojisi çok iyi olmadığı için zorluk yaşıyoruz. çabalayacağını söylüyor ve bu konuda yardım alması gerekli. beni sevdiğinden ve düzelmek istediğinden emin olduğum sürece yanında olmaya çalışacağım. benim de onunla geçireceğim vakte ve onun sıcaklığına ihtiyacım var. sevgi emek istiyor, her zaman böyle sanırım.

son dönemde iki film izledim. birisi scent of a woman, diğeri de the killing of a sacred deer. linkleri üzerinden inceleyebilirsiniz, imdb puanları fena değil. kadın kokusu oldukça bilinen bir film zaten, güzel ama bana çok uzun geldi. kutsal geyiğin ölümü ise psikolojik gerilim, bilemiyorum sever misiniz bu türü :) iki filmin de oyuncu kadrosu başarılı.

haziran geldi sayılır. annemler tatil konusunu sık sık dile getiriyor ve her sene ailesiyle ite kaka tatile gidenlerden biri benim! hem şikayet ediyorum, hem de yine onlara kalıyorum... bu yaz için rota henüz belli değil.

2017 temmuzda ayrılmıştım işten, işsiz koca bir zaman geçti. son iki ay hayatımda birinin olması her şeyi daha katlanılır yapıyor ama endişelerim var. bilinmezlik ne kötü şey, değil mi? bugünü sevmememize neden olan şey bu korkular, endişeler, bilinmezlikler...

ben bugünü sevmeye çalışıyorum. bugün belki zor ama yarın daha güzel olabilir. her şey değişebilir hayatta, her şey başka bir şeye dönüşebilir. değişime ayak uydurursak başarılı olacağız.

2 yorum: